OVER ONS

Ons team van ervaren rijinstructeurs helpt je graag de fijne kneepjes van het autorijden onder de knie te krijgen en je zelfverzekerd te voelen op de weg!

Snel contact

Rijopleiding voor gevorderden

Ook wanneer je eerder rijles hebt gehad of misschien al eens rijexamen hebt gedaan, kun je bij Verkeersschool Romkes terecht. Een rijexamen inplannen kan sneller wanneer je al enige ervaring hebt opgedaan. Wij adviseren je om binnen 3 tot 4 maanden je rijopleiding af te ronden, maar sneller kan en mag natuurlijk ook! Bij de rijopleiding voor gevorderden kijken wij vooral naar je kijktechniek, bijzondere verrichtingen, kruisingen en andere belangrijke aandachtspunten. Je kunt ten slotte al autorijden!

Ja, ik wil een gratis proefles

Klaar voor jouw enkele reis richting rijbewijs? Klik dan op de button, vul het contactformulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op om de afspraak te bevestigen!