OVER ONS

Ons team van ervaren rijinstructeurs helpt je graag de fijne kneepjes van het autorijden onder de knie te krijgen en je zelfverzekerd te voelen op de weg!

Snel contact

Rijopleiding voor starters

Heb je weinig of nog geen rijervaring? Geen probleem! Onze ervaren rijinstructeurs leren je hoe om te gaan met het voertuig, verkeersinzicht te krijgen en ook wordt er samen met jou gekeken naar het rijgedrag van je medeweggebruikers. Hoelang jouw rijopleiding duurt, bepaal je zelf. Als je wilt, kun je binnen een maand je rijbewijs halen. Het is bij Verkeersschool Romkes mogelijk om meerdere rijlessen per week af te nemen, maar wil je langer de tijd nemen dan kan dat ook. De keus is geheel aan jou! Na je proefrijles bekijken we samen hoeveel rijlessen jij nodig hebt om vol zelfvertrouwen naar het CBR-rijexamen te rijden!

Ja, ik wil een gratis proefles

Klaar voor jouw enkele reis richting je rijbewijs? Klik dan op de button, vul het contactformulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op om de afspraak te bevestigen!