OVER ONS

Ons team van ervaren rijinstructeurs helpt je graag de fijne kneepjes van het autorijden onder de knie te krijgen en je zelfverzekerd te voelen op de weg!

Snel contact

Vergeet je theorieboeken voor het CBR theorie-examen niet!

De theorie-vragen vliegen je om de oren; het inschatten van verkeerssituaties op basis van een foto? Waar mag je stilstaan maar niet parkeren? En laten we het niet hebben over alle verkeersborden! Na al die pagina’s denk je: hoe ga ik dit theorie-examen halen? Dàt antwoord begint bij Verkeersschool Romkes!

Het examen bestaat uit drie onderdelen

• Gevaarherkenning; 25 vragen
• Verkeersregels; 30 vragen
• Verkeersinzicht; 10 vragen

Natuurlijk worden al deze onderdelen tijdens je praktijklessen besproken. Toch is het verstandig om een theorieboekenpakket aan te schaffen zodat je alle informatie rustig kunt doornemen en herhalen. In deze boeken staan meerdere proefexamens, zodat je je goed kunt voorbereiden op je theorie-examen bij het CBR!

Ja, ik wil mijn theorieboeken bestellen!

Vul dan het onderstaande contactformulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op!